pirmdiena, 2015. gada 7. decembris

Misionāru viesošanās Viļakas sociālās aprūpes centrā

Vairāk bildēs

Decembra sākumā Viļakas sociālās aprūpes centrā (VSAC) viesojās Misionāres, kuras apciemoja centra iemītniekus un dalījās savos stāstos par kalpošanu Kristum Latvijā un ārpus tās robežām.

Misionāre Dagmāra Skurkate: „Slavēts Jēzus Kristus!  Man ir 60 gadi. Pie Jēzus atgriezos, kad konvertējos katoļu ticībā, pirms 10 gadiem. Esmu ārlaulības bērns, izaugusi audžuģimenē. Savu tēvu nezinu. Esmu meklējusi tēva mīlestību, ejot iekšējās dziedināšanas un atbrīvošanas programmas, kurās ļoti darbojās Dievs un Viņa mīlestība. Evaņģelizācijas skolā mācos kopš filiāles atvēršanas Latvijā, jo meklēju un alku arvien vairāk pēc Dieva vārda un darbības. Par misionāru skolu domāju jau pagājšgad, bet aizbraucu-gan Dieva, gan Vissvētākās Jaunavas Marijas aicināta, un, iepriekšējā gada misionāru iedrošināta. Man ir daudz kalpojuši un, arī es, gribu kalpot Dievam un cilvēkiem, daloties ar to, ko esmu saņēmusi par velti.

Misionāre Diāna Dūna: „Man ir 20 gadi. Abi vecāki un divi brāļi. Apmēram 9 gadu vecumā kļuvu atkarīga no pornogrāfijas. Šajā atkarībā biju kādus 10 gadus. Biju pilnīgi sagrauta. Daudz meloju vecākiem, domāju par pašnāvībām, manai dzīvei nebija jēgas. Es vismaz to neredzēju, bet Dieva plāns bija savādāks. Pirms gada pie Dieva atgriezās mans tētis. Dievs viņu dziedināja no alkoholisma, tajā brīdī Bebrenē sākās Alfa kurss uz kuru tētis mani uzaicināja. Tas bija solis, kas mainīja manu dzīvi. Pēc nedēļas nogales, tiku piepildīta ar Svēto Garu. Pēc Alfa kursa, priestera Arņa Maziļevska ieteikumā, devos uz Svētās Marijas no Nacaretas, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolu, kurā es pieņēmu Jēzu Kristu par savu Kungu un Glābēju. No tā brīža mana dzīve krasi mainījās. Jēzus mani ved aiz savas rokas un man atliek tikai piekrist Viņa Svētajai gribai. Tā arī es nonācu Misionāru skolā un šo lēmumu nemaz nenožēloju.”

Misionāre Baiba Zemture 30 gadi:”Pirms gada dzīvoju un strādāju par sociālo darbinieku Oslo (Norvēģijā). Iespēju būt par misionāru, uzzināju 2011. gadā, kad notika pirmā Evengelizācijas skola Latvijā. Jau tad, nodomāju, ka gribētu kļūt par misionāri, tomēr mani ceļi aizveda uz Norvēģiju. Ar sirdi biju Latvijā -katru vasaru lidoju uz Latviju, lai piedalītos svētceļojumā uz Aglonu, ņemtu dalību evangelizācijas skolas vasaras sesijās un dažādos citos pasākumos. Ļoti intensīvi kļūt par misionāri, sāku domāt 2014. Gadā- Evanģelizācijas skolas laikā. Lai arī bija kalpošana, draugi un jauks laiks Norvēģijā, tomēr biju gatava visu atstāt, lai kļūtu par misionāri. 2014. gadā nokārtoju visas lietas un 2015.gadā  devos ceļā un teicu savu "Jā".
Novēlu katram atvērt sirdi un doties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā. Tev tik jāpasaka savs "Jā" Dievam un redzēsi, kā dzīve mainās. Svētīgu Jums šo ceļojumu! Uz tikšanos!

Mīļi Pateicamies Misionārēm Dagmārai, Diānai un Baibai par vizītēm Viļakas sociālās aprūps centrā un sirsnīgām sarunām!

Teksts, foto: Viļakas sociālās aprūpes centra darbiniece Inese Logina

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru